Funkce eshopu na Facebooku


Vyhledávání v eshopu na Facebooku

Vyhledávání

V rozšířeném nastavení aplikace si můžete sami zvolit, zda chcete mít na eshopu zobrazené vyhledávání. Ve výchozím stavu je hledání zapnuté. Máte tedy možnost si jej vypnout. Hledá se v názvu a popisu produktu.

Dynamický a animovaný seznam kategorií eshopu na Facebooku

Přehledné kategorie

Aplikace automaticky načítá strom kategorií z XML feedu a zobrazuje jej nad výpisem produktů. Kategorie můžete velmi jednoduše procházet prostým kliknutím bez načítání nové stránky. Kdykoliv se také díky drobečkové navigaci můžete rychle vrátit na nadřazené kategorie.

Možnost variant produktu

Varianty na detailu produktu

Facebook aplikace umožňuje zobrazovat na detailu produktu jeho varianty - například barevné, velikostní, hmotností atd. To vše na základě dat, které importujete do XML feedu pro srovnávače zboží dle standardní specifikace.

Eshop na Facebooku umožňuje jednoduše stránkovat při procházení ve výpisu produktů

Stránkování

Aplikace samozřejmě umí jednoduše a automaticky stránkovat ve výpisu produktů a umožňuje tak jednoduše prokliknout na jakoukoliv stránku z celkového přehledu bez ohledu na to zda se chcete dostat na pátou nebo třistapadesátou stránku. Procházení stránkováním je identické jako procházení kategoriemi, tedy včetně funkce drobečkové navigace.

Eshop na Facebooku podporuje zobrazení příznaků produktů

Podpora příznaků na produktu

Aplikace umožňuje z XML feedu načítat jak standardní, tak nestandardní příznaky produktu jako je informace o skladové dostupnosti (skladem), o akčním produktu (akce) a zda se jedná o novniku (novinka). Pro zobrazování příznaků “akce” a “novinka” je nutné upravit XML export dle naší dokumentace (připravujeme).

Nahrejte si vlastní banner do hlavičky

Reklamní banner v hlavičce

Aplikace umožňuje nahrát si vlastní banner do hlavičky eshopu na Facebooku. Nejste omezení výškou banneru, ta je na vás. Šířka banneru však nesmí překročit 520px, jinak bude na tento rozměr zmenšen. Můžete si také nastavit, zda se banner má zobrazovat pouze na titulní straně nebo v celém eshopu a kam má případně směrovat po kliknutí.

Jednoduchá a přehledná administrace aplikace

Jednoduchá a přehledná administrace aplikace

Aplikace má jednoduchou a přehlednou administraci, kde si můžete dle vlastního uvážení zapnout nebo vypnout některé funkce. Do aplikace si můžete přidat neomezené množství eshopů, což ocení zejména správci, kteří mají ve správě několik eshopů. Veškerá komunikace je šifrovaná pomocí SSL certifikátu.